Heeft u vragen? Neem contact op

>>20 mei de Dag van de Watersport

20 mei de Dag van de Watersport

10-05-2017

20 mei de Dag van de Watersport

Ook regio Randmeren doet mee aan “De dag van de Watersport’. Het Watersportverbond is er voor en van de verenigingen. En daarom staat ‘De Dag van de Watersport’ dit jaar geheel in het teken van onze verenigingen. Het thema voor 2017 is dan ook ‘Welkom op de vereniging!’. Samen met onze verenigingen willen we er een leuke dag van maken, waarbij we als werkorganisatie de verenigingen ondersteunen en faciliteren met het organiseren van een leuke dag en met de promotie van hun (lokale) activiteiten.

De regio Randmeren bestaat uit de volgende vaargebieden: Gooimeer, Eemmeer, Eem, Nijkerkernauw, Nuldernauw, Wolderwijd, Veluwemeer, Drontermeer en Vossemeer plus de binnenwateren van Flevoland.

De stichtingen aangesloten bij het ZuiderzeeSpan ondersteunen ‘De dag van de Watersport’ en nodigen bezoekers uit om op deze dag kennis te maken met het historisch erfgoed van deze voormalige vissersplaatsen. De botters, de werven en het visserijverleden.